به وب سایت
زهرا محقق طوسی
خوش آمدید

بازدید کلی 347 , بازدید امروز 2 بازدید امروز

چشم هام رو باز کردم. یک دختر جوون با موهای بلند و خرمایی رنگ بالای سرم بود و منو صدا میزد. زهرا زهرا. بهش نگاه کردم چقدر صورتش برام آشنا بود. همینطور که خوابیده بودم بدنم آروم آروم در حال حرکت بود. بوی نم میومد. گیج و ویج اطراف رو نگاه کردم. آفتاب از پشت یه پنجره کوچک به داخل می‌تابید.

دوباره دختر رو نگاه کردم. اون دست منو گرفت.

– میدونی من کی هستم؟

  • چهره ات برام آشناست.
  • خندید و گفت: من الیزابتم.
  •  الیزابت? الیزابت کیه?
  • بلند شو تا خودت بفهمی و دستم رو گرفت و من رو بلند کرد. اطراف رو نگاه کردم. انگار داخل کشتی بودم. بعد الیزابت در رو باز کرد و ما از اطاق خارج شدیم.

بعد از اینکه از اطاق خارج شدیم، تعداد زیادی مرد دیدم که لباس دزدهای دریایی رو پوشیده و در عرشه کشتی در حال حرکت بودند. همینطور که در فکر فرو رفته بودم یه مرد از طبقه دوم به سمتم حرکت کرد، چقدر چهره‌اش برام آشنا بود. اون سلام کرد و کلاهش رو از سرش برداشت و با لبخندی کش دار گفت:

من جک اسپارو هستم. به کشتی من خوش آمدید. با تعجب اطراف رو نگاه کردم. حسی درونم بوجود اومد. حسی همراه با شک و خوشحالی.

بعد فریاد زدم، من در کشتی دزدان دریایی هستم؟ وحشت تمام وجودم رو فرا گرفت. الیزابت نگاهی به من کرد و گفت: نترس. ما میدونیم تو خیلی به سفر علاقه داری. بخاطر همین تو رو به کشتیمون دعوت کردیم تا دریای کارائیب و جزایر اطرافش رو ببینی. بعد یه مرد جوون به ما نزدیک شد و خودش رو معرفی کرد و به من خوشامد گفت. فکر میکنید چه کسی بود? ویل ترنر همسر الیزابت.

بعد از گفتگو و ملاقات با آقایان، الیزابت منو به داخل کابین برد و یک پیراهن زیبا مثل خودش بهم داد تا بپوشم و یک کلاه زیبا که گلهای کوچکی روی اون بود بهم هدیه داد. من لباس رو پوشیدم و کلاه رو بر سرم گذاشتم و در آینه خودم رو نگاه کردم. چقدر جوون شده بودم. درست هم سن و سال الیزابت. بعد, من و الیزابت از کابین به روی عرشه رفتیم و باد ملایم و خنکی صورت و موهام رو نوازش داد. خورشید تقریبا داشت به وسط آسمون می‌رسید و از دور درختان زیبا و سر به فلک کشیده در انتظار ورود ما به ساحل بودند. من در دریای کاراییب بودم. در کشتی جک اسپارو و در کنار الیزابت.

این مطلب را برای دوستانتان ارسال کنید

شاید برایتان مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.